Subtropické záhradníctvo Kruh už od roku 1976 zasiela rastliny poštou. Nadmorská výška 460 m. zaručuje, že naše sadenice sú veľmi odolné proti chladu. Od nás to rastie!

Subtropické záhradníctvo KRUH (https://www.zahradnictvokruh.sk/)

Slivoně

Zoradiť podľa: názvu | ceny
 
Zobraziť len: 
Slivka JOJO

Slivka JOJO je stredne skorá až neskorá odroda. Plody sú veľké, majú tmavo modrú farbu. Dužina je šťavnatá a sladká. Plody dozrievajú začiatkom septembra. Slivka Jojo je samoopelivá odroda rezistentná voči šárke.

skladom posledné kusy na osobný odber

9,99 €
Slivka TOPTASTE

Slivka TOPTASTE je jesenná poloslivka. Plody sú veľké, pretiahnuté, fialovomodré. Dužina má žltozelenú farbu, sladkú chuť a je veľmi šťavnatá a aromatická. Dozrieva koncom septembra. Je čiastočne samoopelivá. Odroda Toptaste má vysokú a pravidelnú plodnosť.

na osobný odber

5,99 €
Slivko-marhuľa kríženec

Slivko-marhuľa je samoopelivý, perspektívne medzidruhový kríženec s atraktívnymi a veľmi chutnými plodmi, vhodný aj do chladnejších oblastí. Jedná sa o novinku, ktorá si rýchlo získava veľkú obľubu. Plody sú stredne veľké, červeno-fialové a majú veľmi dobrú chuť. Dužina ide dobre od kôstky. Slivko-marhuľa začína zrieť od augusta.

na osobný odber

11,99 €
Slivoň HANITA

na osobný odber

9,99 €
Slivoň HOLLYWOOD - ČERVENÁ

na osobný odber

7,99 €
Mirabelka NANCY

Mirabelka NANCY je samoopelivá odroda, odolná voči šárka. Má menšie žlté plody, príjemne sladké a šťavnaté, ľahko odlučiteľné od kôstky. Zbiera sa od konca augusta a sú výborné nielen na priamu konzumáciu a zaváranie, ale hodí sa aj na sušenie či pálenie.

na osobný odber

6,99 €
Slivoň OPAL

na osobný odber

9,99 €
Slivoň WANGENHEIMOVA

Slivka WANGENHEIMOVA je samoopelivá poloslivka, ktorá je nenáročná na pestovanie. Dozrieva začiatkom septembra. Plody sú stredne veľké, aromatické s navinulo sladkou chuťou. Slivka WANGENHEIMOVA je vhodná do všetkých oblastí.

na osobný odber

9,99 €
Švestka domácí

na osobný odber

9,99 €
Slivoň ČAČANSKÁ RODNÁ

skladom posledné kusy na osobný odber

9,99 €
Japonská slivoň SHIRO

skladom posledné kusy na osobný odber

7,29 €
Slivoň DURANCIE

skladom posledné kusy na osobný odber

6,99 €
Slivoň GABROVSKÁ

Slivka GABROVSKÁ je cudzoopelivá, neskorá, slivka. Dužina je zlatožltá, šťavnatá, dobre odlúčiťeľná od kôstky. Dozrieva od septembra. Opeľovače: Stanley, Althanova, Zelená ringlóta.

na osobný odber

6,99 €
Slivoň KATINKA

Slivka KATINKA je samoopelivá, skorá poloslivka. Plody sú strednej veľkosti, výbornej šťavnatej chuti. Dužina je veľmi dobre odlúčiteľná od kôstky. Dozrieva na prelome júla a augusta. Odroda Katinka je vhodná do všetkých pestovateľských oblastí a tolerantná voči šárke.

na osobný odber

6,99 €
Slivoň FRUCA pro sloupovité pěstování

Stĺpcovitá slivka FRUCA je vhodná na balkóny, terasy alebo do menších záhrad. Plody sú stredne veľké, dužina je šťavnatá a výbornej chuti. Stĺpcovité ovocné stromčeky plodia výborné ovocie a sú veľmi atraktívnou ozdobou v každej záhrade.

na osobný odber

11,99 €
Zobrazeno 15 položiek z 21.
 
Vytisknout zobrazenou skupinu zboží
Kategórie tovaru
Rýchly kontakt

Subtropické záhradníctvo Kruh
Kruh 209
514 01 Jilemnice
zobraziť na mape

E-mail:

objednavky@zahradnictvikruh.cz

Telefón:
+420 481 587 225

Nákupný košík
Celková cena:
0,00 € s DPH
!!! UPOZORNENIE !!!

Predaj pre sezónu 2018 je ukončený. 

Tešíme sa na Vás zase na jar 2019.

TOPlist