Subtropické záhradníctvo Kruh už od roku 1976 zasiela rastliny poštou. Nadmorská výška 460 m. zaručuje, že naše sadenice sú veľmi odolné proti chladu. Od nás to rastie!

Subtropické záhradníctvo KRUH (https://www.zahradnictvokruh.sk/)
Úvodná strana » Čerešně

Čerešně

Zoradiť podľa: názvu | ceny
 
Zobraziť len: 
Třešeň KORDIA

Čerešňa KORDIA je neskorá, cudzoopelivá tmavá chrupka s veľmi veľkými šťavnatými plodmi. Šupka karmínovo červená až tmavočervená. Čerešňa Kordia dozrieva v 5. - 6. čerešňovom týždni.

na osobný odber

5,99 €
Čerešňa BURLAT

Čerešňa BURLAT je skorá cudzoopelivá, tmavá polochrupka. Opeľovač: Karešová, Kaštánka, Rivan. Plody sú stredne veľké, široko srdcovité. Chuť je príjemne aromatická, navinulo sladká. Dozrieva v 2. čerešňovom týždni. Čerešňa Burlet je obľúbená vďaka kvalitným plodom výberovej chuti. ktoré sú vhodné ako k priamej konzumácii, tak k ...

na osobný odber

5,99 €
Stĺpovitá višňa Sylvia

Čerešňa SYLVIA je neskorá, tmavá chrupka. Plody sú veľké, sladké, veľmi dobré a zrejú v 6. - 7. čerešňovom týždni. Čerešňa Sylvia je cudzoopelivá odroda štíhleho tvaru, na rozdiel od jabloní však čerešne nemajú geneticky daný stĺpovitý tvar a je potrebné ich občas dotvarovať rezom. Majú užší tvar koruny a pomalší rast, preto sa hodí ...

na osobný odber

11,99 €
Višňa MORELA NESKORÁ

Višňa MORELA NESKORÁ je veľmi neskorá, samoopelivá kyselka. Plody sú strednej veľkosti, aromatické s typicky višňovou chuťou. Dozrieva v 6. - 7. čerešňovom týždni. Višňa Morela neskorá patrí medzi staršie stále vyhľadávané odrody.

na osobný odber

5,99 €
Třešeň KASANDRA

na osobný odber

11,99 €
Třešeň REGINA

na osobný odber

9,99 €
Třešeň CANADA GIANT v kontejneru

na osobný odber

13,00 €
Třešeň KAREŠOVA

na osobný odber

5,99 €
Višeň UJFEHERTOI FURTOS

Višňa ÚJFEHERTOI FURTOS je veľmi neskorá kyselka. Plody sú veľké, tmavo červenej farby. Dužina je červená, tuhá, stredne šťavnatá, aromatická, sladkej chuti. Dozrieva v 7. čerešňovom týždni. Odroda Újfehertoi Furtos je samoopelivá odroda, veľmi odolná proti pukaniu plodov.

na osobný odber

9,99 €
Třešeň HELGA

na osobný odber

11,99 €
Třešeň STELLA

Čerešňa STELLA je samoopelivá, stredne skorá čerešňa. Plody sú veľké, tmavo červenej farby, výbornej chuti. Dozrieva od júla. Výhodou odrody Stella je jej samoopelivosť, je skorá a veľmi plodná.

na osobný odber

6,99 €
Višeň ERDI BÖTERMO

Višňa ERDI BÖTERMO je stredne skorá, kyselka. Plody sú stredne veľké, tmavo červené. Dužina je tmavo červenej farby, mäkká, stredne šťavnatá, sladká, aromatickej chuti. Dozrievajú v 4. čerešňovom týždni. Erdi Bötermo je samoopelivá odroda, žiadaná pre kvalitné plody, ktoré sa hodia na priamu konzumáciu alebo na ďalšie spracovanie.

na osobný odber

9,99 €
Višeň FANAL

Višňa FANAL je samoopelivá, neskorá kyselka, ktorá dozrieva v 6. - 7. čerešňovom týždni. Plody sú veľké, tmavo červené a majú aromatickú, výbornú chuť. Višňa Fanal má vysokú, skorú plodnosť a je odolná proti mrazu v dobe kvitnutia.

skladom posledné kusy na osobný odber

5,99 €
Třešeň LAPINS

na osobný odber

6,99 €
Třešeň RIVAN

Odroda RIVAN je veľmi skorá, cudzoopelivá, tmavá srdcovka. Plody sú stredne veľké, srdcovité. Dužina červená, stredne tuhá, sladkej chuti. Dozrieva v 1. čerešňovom týždni. Čerešňa Rivan je vysoko odolná proti omŕzaniu kvetu. Opeľovače: Burlat, Karešova.

na osobný odber

11,99 €
Zobrazeno 15 položiek z 28.
 
Vytisknout zobrazenou skupinu zboží
Nákupný košík
Celková cena:
0,00 € s DPH
!!! UPOZORNENIE !!!
TOPlist